23. Springfieldská spojka - Simpsonovi online

6. série

Originální název: The Springfield Connection

Hláška na tabuli: Už nikdy nebudu zesměšňovat slečnu prostoduchou

Marge cítí, že má v sobě netušené rezervy – ideální příležitost je realizovat se nabídne sama: ve Springfieldu se rozbujela zločinnost a korupce. Marge vstoupí do služeb místní policie a je odhodlána nekompromisně zakročit proti každému, kdo porušuje zákon. Ale jak se zachovat, když se se zákonem zaplete někdo z rodiny?

11 komentářů u “23. Springfieldská spojka”

 1. Radka Votrubcová:

  Super díl

 2. Ella:

  Hele všimte si že když je Marge s Homerem venku má náhrdelník bílý ale když je doma má červený

 3. Tom:

  2Ella: Dobrej postřeh:-) No, a Wiggumovy vlasy jsou zas chvílema modrý, a jindy zas černý – tak jsme natrefili barevný paradoxy Simpsonů:o)

 4. ViP Nunjak:

  NIKDO SI tu nebude hrat na admina 😀 a nebude používat 2(keeer) !! :_DDDDDDDDD admin je jen jeden ..ale asi máte pravdu 😀

 5. admin:

  2ViP Nunjak: Používání „2“ je úplně běžné, takže netuším, proč by to nemohl nikdo jiný používat 🙂

 6. John Cena:

  dobrý admine fakts ho setřel

 7. pola:

  prosim řekneš mi kdy pojedou ty filmy

 8. admin:

  2pola: Až mi někdo pošle několik desítek tisíc každý měsíc. Zaplatím si vlastní server s velkým traficem, koupím si autorská práva a pak to bude jezdit bez problémů.

 9. vojta:

  Ano autorskáá práva musí koupit ale že to je jednou něco červený a něco bílý je to chyba animáče.Když jsem animoval stávalo sem mi že mi neeco nešlo vybarvit totiiž sem to měl už za scénovaný.

 10. valerie:

  pecka no ploste moc =D

 11. domos:

  Jžš 😀 tak se nehadejte budte radi ze to sem dal ty vseci dily…. =) jestli se vam to nelibi tak cekej te kazdy den na 18:30 na cool 😀 ja osobně tu sem skoro celi den a nestaci mi to :DD =))

Komentáře

*