15. Zavíráme krám - Simpsonovi online

23. série

Originální název: Exit Through the Kwik-E-Mart

Světová premiéra: 4. března 2012

Česká premiéra: 19. července 2012

Homer koupil Marge k narozeninám kuchyňský hnětač. Navíc má v plánu nechat ho podepsat od ženy na krabici. Paula Paulová má autogramiádu v místním supermarketu. Nabídne Homerovi, že by mohla Marge zavolat zítra v přímém přenosu z jejího pořadu.

Líza darovala Marge zástěru se sonetem. Od Barta dostala králíka, kterého měla jako malá. Na řadě je dar od Homera. On ale nejprve chce počkat, až zazvoní telefon. Už je to několik hodin a telefon stále nezazvonil. Naštvaný Homer strhne balící papír z krabice a vysvětlí Marge, že jí měla Paula zavolat ze svojí show. Homer zjistí, že telefon nefunguje. Dráty jsou překousané. Králík je překousal. Paula nechala na záznamníku několik zpráv. Bart zapne televizi. Paula tam prohlašuje, že nenávidí Marge, protože jí nezvedla telefon. Homer donutí za trest vlézt Barta do králičí klece. Když ho večer chce Homer pustit, on ven nechce, tak ho Homer vyklepe.

Bart se mu chce pomstít, tak vytvoří šablonu Homerova obličeje s nápisem „hňup“ a chce ho nastříkat všude po městě. Milhouse jde s ním. Ráno je Homerův obličej je úplně všude. Když jede ráno do práce obličejů si všimne, ale nedojde mu, že je to on. Večer je Bartovo dílo dokonce ve zprávách. Kent Brockman toto dílo nazve „Tlusťoch“. Policie prý po neznámém sprejerovi pátrá. Náčelník Wiggum ho nazve břídilem, protože šlo pouze o jednorázovou akci, čímž Barta vyprovokuje k další akci.

Bart s Milhousem v noci tedy podniknou další akci. Když jdou vyhodit vypotřebované spreje do kontejneru, osloví je 4 zahalené osoby. Dají se na útěk. Milhouse si ale místo inhalátoru stříkne modrý sprej. Bart se taky zastaví. Doženou je. Jsou to pouliční umělci a gratulují Bartovi. Rádi by vystavili jeho umění v galerii. Bart nejprve váhá, ale pak si vzpomene na Homera a jde do toho.

Homer a Bart se procházejí po ulici. Homerovi dojde, že Tlusťoch je on. V noci přijde Homer za spícím Bartem a začne ho škrtit. Pak ale přestane a začne se litovat. Na výstavu Homer nepřijde, nechce se mu tam. Bart se mu jde omluvit a sprejem mu napíše na kapotu „Omlouvám se“. Oba se vrátí zpět na výstavu a Bart má proslov. Uprostřed tohoto proslovu ho zatkne náčelník Wiggum za ničení veřejného prostranství. Celá výstava byl podvod. Pouliční umělci, které potkal v noci, byli ve skutečnosti policisté v utajení. Do vezení ale nakonec nejde.

2 komentářů u “15. Zavíráme krám”

  1. lopé:

    Zmetci,dyť to nejde.
    A to poznám i když jsem 50letej dědek co oslep.stěééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééér.

  2. ACS:

    Ale jde!!!Nemáš náhodou i 50 letej počítač?

Komentáře

*