14. Konečně zmizte! - Simpsonovi online

23. série

Originální název: At Long Last Leave

Světová premiéra: 19. února 2012

Česká premiéra: 12. července 2012

Hláška na tabuli: Bárt má dneska volno

Rodina se doma dívá na televizi. Koná se brané cvičení. Mají se jít všichni ihned na 3 hodiny schovat do rodinného krytu. Líza dostane nápad, že by se mohli jít vyřádit do města, když tam teď nikdo není. Marge si všimne, že před radnicí parkuje mnoho aut. Jdou se tam podívat. Koná se tam tajné shromáždění. Občané tam odhlasovali vyhoštění Simpsonových. Flanders se jich tam přijde zastat, ale vyhodí ho ven. Simpsonovi musí odjet z města.

Bart cestou potřebuje na záchod, tak mu Homer zastaví u krajnice. Tam je napadne nějaký člověk se zbraní. Když zjistí, že byli vyhozeni, uvítá je v osadě jménem Pustina. Všem kromě Marge se tam líbí. V Pustině je i satelit Wikileaks. Jejich sousedem je Julian Assange.

Homer a Marge se vrátí do Springfieldu tajně. On v převlečení za Burnse a ona v převleku za Smitherse. Náčelník Wiggum jejich lest neprokoukne. Vrátí se do svého domu. V noci se domu vloupou Kearney, Jimbo a Dolph a najdou je. V tom se ale ozve náčelník Wiggum. Stojí před domem i se svými kolegy. Maskami Burnse a Smitherse ho neošálili. Vyjdou ven. Namíří na ně zbraněmi. Marge jim ale řekne, že odejdou zpět do Pustiny. Ve Springfieldu už se jim nelíbí, protože tam jsou všichni cvoci. V Pustině je všichni respektují.

Jednoho dne za nimi do Pustiny přijde Lenny. Hledá nový způsob života. Oni ho přivítají. Pak se tam objeví i Carl. Líbí se jim tam. Přijde i Vočko. Otevře si tam hospodu. Časem přijdou i ostatní obyvatelé Springieldu a postaví celé město. Ve starém Springfieldu zapomněli ředitele Skinnera. Nikdo mu neřekl, tak všichni šli. Bart se pro něj ale vrátí.

5 komentářů u “14. Konečně zmizte!”

 1. luki:

  borecky dil

 2. Futuramák:

  HRRRRrrr ty díly se vubec nenačítaj na to se nedá koukat
  2 minuty to de a půl hodiny zas ne:DD
  Něco s tím udelejte pls.

 3. eli:

  já tam nemám žádné video které by se mohlo načíst
  vždycky tam píšou třeba 404 „Page hasn’t been found“ nebo tam není vůbec nic kromě reklam, prosím udělejte s tím něco

 4. Krisulinus23:

  eli… mám to samé 🙁 šlo mi asi jen 5 dílů :(((

 5. MačMagor cz:

  Tohle je můj nejoblíbenější díl, ale píše mi to 404 Page hasn’t been found takže se na tenhle díl nemůžu podívat. Vzhledem k tomu že to skoro furt dávají v TV tak mito ani moc nevadí 🙂

Komentáře

*