4. Speciální čarodějnický díl XXI. - Simpsonovi online

22. série

Originální název: Treehouse of Horror XXI

Hláška na tabuli:

Světová premiéra: 7. listopadu 2010

Česká premiéra: 2. června 2011

Zvláštní host: Daniel Radcliffe, Hugh Laurie

Vojna a hry

Marge je znepokojená vlivem násilných videoher a tak nabídne Bartovi a Milhousovi staré deskové hry z půdy. Bart a Milhous najdou hru Satanova cesta a při hraní se Springfield promění v jednu velkou hrací plochu. Líza přečte návod a řekne Bartovi a Milhousovi, že musí vyhrát, aby se vše vrátilu do původníhu stavu. Epizoda však končí neslavně, neboť Bart i Milhouse skončí na šibenici, když poslední písmeno si Milhouse myslel, že je 3 a to ani neni písmeno.

Mistr a Mrtvola

Marge a Homer si vyjedou na výlet loďkou, aby oslavili druhé líbánky, ale místo toho zachrání trosečníka z lodi Albatross Rogera, který byl bouchnut do hlavy, při zabraňování otravy posádky. Roger se nábídne, že upeče koláč, ale podezřívaví Homer ho hodí přes palubu (koláč ne Rogera). Poté zjistí, že žralok který má koláč v puse je mrtvý. Homer a Marge tedy hodí Rogera přes palubu a poté najdou Albatross a dozví se od Rogera, který se tam dostal, že posádka žije a žraloka zabil olej z loďky. Marge však sní otrávený koláč a pak zjistíme že Maggie měla tento sen ve vaně.

Sosání

Líza se zamiluje do nového studenta s jménem Edmund. Poté co ji zachrání před autobusem, autem a kolem, Líza zjistí, že je upír. Ale romance jde dál, což náštve Milhouse, který se stane pudlodlakem (parodie na vlkodlaka). Marge pozve Edmund a jeho otce, ironicky Drákulu. Edmund a Líza jsou, ale tak naštvani na chování Homera a Drákuly, že „odjedou“. Homer a Drákula je nakonec dostihnou v Dracula-la landa na katedráře, ikdyž se úpíři štítí křížů. Líza se chce stát taky upírem, ale když zjistí, že zůstane osmiletá, tak protestuje. Edmund ale musí někoho kousnout a tak se Homer obetuje. Oba však zemřou z Homerova tuku. A když se jako netopýr pokusí Homer vrátit domů, tak jak je těžky spadne a je sežrán pudlodlakem Milhousem.

Jeden komentář u “4. Speciální čarodějnický díl XXI.”

  1. Claire:

    Ten díl je supr a karamba miluju je ..simpsonovi

Komentáře

*