10. Tenkrát ve Springfieldu - Simpsonovi online

21. série

Originální název: Once Upon a Time in Springfield

Hláška na tabuli: V roce 2012 bude možná konec světa, ale ne našeho seriálu.

Hláška na tabuli v angličtině: The world may end in 2012, but this show won’t.

Gaučová scéna: Gauč je vidět uvnitř lidského vajíčka. Každý člen rodiny je spermie a pronikají do vajíčka, kde se posadí na gauč. Zygota se pak několikrát rozdělí, z kterých vznikne pan Burns, jehož první slova jsou: „Výtečně!“

Světová premiéra: 10. ledna 2010

Česká premiéra: 4. listopadu 2010

Zvláštní host: Anne Hathaway, Gary Larson, Jackie Mason a Eartha Kitt

Šášovi Krustymu klesá sledovanost u holčiček. Proto mu televizní kanál přidá do estrády princeznu Penelopku, vycházející hvězdičku. Líza jásá, Bart a Milhouse zvracejí. Ve springfieldské jaderné elektrárně dojde ke katastrofě, neboť je v rámci šetření zrušen výdej koblih na pracovišti.

K Vočkovi přijde náborář z jiné elektrárny. Homer a jeho přátelé jdou na prohlídku Atomové metropole a všechno je tam úžasné. Změní snad zaměstnavatele? Pan Burns je prosí, aby se vrátili, dokonce vrátí na pracoviště koblihy. A tak zůstávají.

Penelopka se Krustymu svěří, že ho miluje. Krusty nemůže být šťastnější a záhy požádá Penelopku o ruku. Podaří se Bartovi překazit Krustyho svatbu?

105 komentářů u “10. Tenkrát ve Springfieldu”

 1. Sonick:

  ahoj admine, nechci nadávat nebo tak něco, ale nemohl bys to prosím dávat ještě třeba na trilulilu….megavideo má limity a vii se mi načítá přez hodinu…s ostatníma přehrávačema nemám problém…

 2. admin:

  2Sonick: dávám to sem, podle toho kde to najdu.. na Trilulilu byla všechna videa smazána…

 3. ja:

  je to fakt good díl

 4. Barbienka:

  Nešlo by to sem dát přes něco jinýho než přes > Vii bo co to je ? Pořád se to seká a štvou mě ty reklamy jak tam dole dycky vyjedou a objevuje se to tam pořád dokola.. A to megavideo tky stojí za prd , když se dívám na nějaký díl tak se mi to třeba uprostřed sekne , že mám počkat třeba 48 minut.. To mě vážně nebaví.

 5. pavel:

  KDE SE TO POUŠTÍ???????????????????????????????

Komentáře

*